Miluše
Ahojky,já se hlásím k jogurtování, docela mi to vyhovuje a po víkendu bodne odlehčení
taky jdu do toho, koupila jsem si v Kauflandu celé plato na akci actiií, tak budu jogurtovat, až se mi budou kroutit palce u nohou.
Miluše
Jsem na tom naprosto stejně a maximálně mi to vyhovuje.
janula30
Miluše
ten jídelníček jak jsem dala sem na stránky sice může i devadesátikilová,ale hubnu na něm i já, pokud si ho zařadim a to nemám ani 60...takže opravdu NEHROZÍ, že by na tom mohl někdo přibrat..zvlášt ne po prvních 4 dnech
axa
To mě moc mrzí, že to ještě není dobrý. Hlavně papej ty jogurty nebo potravní doplňky s laktobacily .
radana
Ono je pro tělo lepší šokovat, aby si nezvyklo na pravidelnost (jogurtík v pondělí). A navíc by měla pomoct ta měsíční energie .
janula30
Pošli kdyžtak jídelníček, to by v tom byl čert, abychom to nevyladily. Já jsem z vln "vypadla", začnu znovu od novoluní. Četla jsi ten odkaz od Hobi?
Hobitka
Bóóóže, Ty jsi vzorná. Já teď šlapu na rotopedu a připadá mi to jako vrcholný výkon .
Anazuz
UNT je thaiwanská kosmetika, na kterou si brousím zoubky . Mrkni na vlákno v diskuzi, jestli Tě to zajímá
.
Olimuska
tak teda nevím co už dělám špatně. Je pravda, že jsem předtím jedla málo a ted je toho jídla o hodně víc.
A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.