Tento krém jsem zkusila na doporučení kamarádky a řeknu vám, že mě dostal! Je hustý a krémový, což mě klubně překvapilo. Pokožka je po něm neskutečně jemná a hydratovaná, navíc má krásnou vůni, která mi vydrží několik hodin. Při používání mám pocit, že se mi pleť i trochu zpevňuje, což je super. Ne že by byl úplně levný, ale rozhodně se vyplatí investovat! Trošičku mu chybí rychlé vstřebávání, ale to mi osobně nevadí. Zkrátka skvělý kus kosmetiky, rozhodně si ho pořídím znovu!
Pracovní název voňavý zázrak v krásném balení..tento hutný tělový krém se stal okamžitě mým nejoblíbenějším!Dostala jsem ho k narozeninám v dárkovém balíčku s dalšími přípravky Rituals, ale tenhle opravu vede!Po týdnu každodenního používání se sprchovou pěnou a sprchovým peelingem se moje pokožka zlepšila o 50%.Dokonce i místa kde trpím na exem mizí.Jsem z něho opravdu nadšená, nádherně voní několik hodin a provoní i místnost kolem vás.Pokožka je plně hydratovaná jemná a pružná.Na mě se vsakuje velmi dobře jelikož mám suchou a citlivou pokožku.Je opravdu geniální, budu si ho kupovat znovu a znovu!
Jedná se o můj snad nejdražší krém (pokud pominu ty parfémované) na tělo, je hutný jako tělové máslo (nejvíce připomíná olivové z Body Shopu), voní jemně po třešňovém květu a obsahuje výživné složky. Není třeba se mazat denně, šetřím si ho jen na speciální příležitosti, pokožka je po něm pružná a dlouhé hodiny voňavá, vydrží hydratovaná několik dní (tak to mám i s jinými hutnými krémy). Vstřebává se několik minut, pro mě to mínus není, někomu může vadit. Znovu si tento samý asi nekoupím, spíše zkusím jinou vůni.