Avon Planet Spa krém na chodidla s výtažky z mrtvého moře recenze a zkušenosti

Krémy na nohy Avon Planet Spa krém na chodidla s výtažky z mrtvého moře
Krémy na nohy Avon Planet Spa krém na chodidla s výtažky z mrtvého moře - obrázek 1
Krémy na nohy Avon Planet Spa krém na chodidla s výtažky z mrtvého moře - obrázek 2
Avon (437)
3 z 5 5 3 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
25%
3 hvězdy
50%
2 hvězdy
25%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
25 %

Recenze produktu
Avon Planet Spa krém na chodidla s výtažky z mrtvého moře

Další recenze od 28.2.2025 20:16:52

Krém na nohy mě příjemně překvapil, i když to není žádný zázrak. Má docela hezkou vůni a příjemnou konzistenci, dobře se nanáší. Po použití mám pocit, že moje chodidla nejsou tak suchá a při nějakém tom masírování působí dobře. Ale to je tak vše, co mohu říct. Nečekejte po něm nějaké zázraky, protože hloubkovou hydrataci opravdu nenabízí. Pokud hledáte něco extra na rozpraskané paty, tohle to fakt nezvládne. Zkrátka takový průměr, co neurazí, ale ani nenadchne. Možná bych si ho koupila znovu, ale spíš ne, páč vyzkouším i něco jiného, co by mohlo být lepší.

  • hezká vůně
  • příjemná konzistence
  • neposkytuje hloubkovou hydrataci


věk
35-44

Další recenze od 26.7.2012 13:41:54

Voní krásně, ostatně stejně jako krém na ruce z téže řady. Koupila jsem si ho pouze jednou a naposledy. není to žádný zázrak, který hydratuje chodidla, spíše jsem měla pocit, že vysušuje. Má světle šedou barvu, dobře se nanáší a roztírá, ale poněkud déle se vstřebává na můj vkus. Není to nic, z čeho bych byla nadšená a nebo doporučila dál.

  • docela hezky voní
  • dobře se roztírá
  • nehydratuje
  • spíše vysušuje
  • dlouho se vstřebává


věk
35-44

Další recenze od 15.5.2012 10:36:18

Tenhle krém na nohy mám docela ráda, hlavně v zimě. Pokožku nohou krásně zvláční a vyživuje, vůně je příjemná přírodní - kdo zná masku tak voní stejně. Není to ale nic pro rozpraskané paty, sice hydratuje ale nijak extrémně, taková zlatá střední cesta. Mě je moc příjemný, na rozdíl od některých rádoby-hydratačních krémů s umělou vůní se okamžitě vstřebává a zanechává pocit hydratované, čisté a zdravé pokožky nohou.

  • zvláčňuje a vyživuje pokožku nohou
  • střední hydratace
  • zklidňuje pokožku
  • příjemná přírodní parfemace
  • nespraví popraskané paty



věk
35-44

Další recenze od 14.5.2012 09:57:00

Tento výrobek hodnotím podobně jako krém na ruce ze stejné řady - neurazí, nenadchne. Ano, je příjemný, nemám nic zásadního, co bych mu vytkla, ale neoslovil mě natolik, abych si ho chtěla pořídit znovu. Avon má v nabídce lepší krémy na nohy za mnohem výhodnější ceny, tento za vyšší cenu nic navíc nenabízí, alespoň ne mně. Je to lehký jemný krém, dobře se roztírá, rychle se vstřebá, nohy jsou po něm příjemné. Ale je to jen takový krátkodobý efekt, žádnou hlubší hydrataci neposkytuje, určitě ne suchým chodidlům a patám. Ale kdo nemá problémy se suchýma nohama, mohl by mu být příjemný právě proto, že je lehčí. Stejně jako krém na ruce z této řady, má světlounce šedou barvu (opravdu světlou, nic jako bahenní maska z této řady :-)), po rozetření samozřejmě žádné zabarvení nezanechává. Vůně typická pro tuto řadu - příjemná, ale celkem silná.

  • příjemná vůně
  • rychle se vstřebá
  • lehká jemná konzistence
  • cena
  • slabší hydratace


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené