Holky,tedy vy mi děláte chutě!!!Držím nejpřísnější graf,tak si ji nemůžu dát,ale jak o tom píšete,tak mi tečou sliny.
dobré ránko dělenky,, tak já jdu právě do ovesné kaše,, už se na ni těším )) ať žijou kytičky .-))))
dobrý ranko přeju všem dělitelkám - já jsem dneska na zvěři - měla jsem tvaroh s medem a mandličky, a kafe s mlíkem. Ke sváče si dám asi mrkev a na oběd mám totální okno.
Dnes mám také kytičky (plánuji ty fazolky, pokud jsou tedy podle pravidel). Zítra si dám také kytičky, plánuji dělat takový ty bramboráčky, co byly uvedeny dříve v diskuzi. Moc se na ně těším, mám děsnou chuť na něco česnekového.
V neděli budou zvířátka, budu péct kuře a k tomu nějaký zeleninový salátek. Taky se na to moc těším, u nás mají v akci sýr 30% tak asi koupím kilo, abych měla na neděli něco k televizce. Jsem hotová sýrařka Hermelín můžu také??
Já si teď dala k snídani kávičku s mlíčkem, udělala jsem si domácí pribiňáček a přidala si do toho skořici a vlašské ořechy.Mňam!
dobré ráno dělenky, poradíte mi kam zařadit panenský olivový olej, pokud si ho chci dávat po lžičkách? zvířátka, rostlinky nebo neutrál....možná blbá otázka, ale raději se zeptám
zarubka82
Olivový olej je neutrál.Neváže se,takže při kytičkách ho můžeš používat v libovolném množství.
Petronyla25
Je to mňamka a dělám ho takhle.Do misky dám kostku tvarohu, šlehačku ,podle toho jaký držíš graf,buď fruktozu,anebo umělé sladidlo a šleháš do zhostnutí.Je to taková nadýchná,krémová hmota.
Jaký je rozdíl mezi fruktozou a umělým sladidlem. Včera jsem si koupila v DIA koutku sladislo na pečení moučníků a tam píšou, že je to fruktoza s umělým sladidlem. To je asi špatný, abych to používala, když držím ten nejpříspější graf, že? MOc se ještě v těchto sladlech neorientuji. Ale ten pribiňáček zkusím.
Petronyla25
U toho nejpřídnějšího grafu je čisté umělé sladidlo.Já si kupuju ve skleničce práškový a jmenuje de VITAR SWEET.Má červený přebal a má 3 krát větší sladivost než cukr.
A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.