Yves Rocher Plaisirs Nature sprchový a koupelový gel recenze a zkušenosti

Gely a mýdla Yves Rocher Plaisirs Nature sprchový a koupelový gel
Gely a mýdla Yves Rocher Plaisirs Nature sprchový a koupelový gel - obrázek 1
Gely a mýdla Yves Rocher Plaisirs Nature sprchový a koupelový gel - obrázek 2
Gely a mýdla Yves Rocher Plaisirs Nature sprchový a koupelový gel - obrázek 3
Yves Rocher (186)
3.2 z 5 5 3.2 19
Celkem 19 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
40%
2 hvězdy
20%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
37 %

Recenze produktu
Yves Rocher Plaisirs Nature sprchový a koupelový gel

věk
35-44

Další recenze od 26.7.2012 09:52:34

Mám vanilkový a stejně jako u krému na ruce nebo tělového mléka se mi nelíbí vůně, která mi příjde dost silná a chemická, není to klasická vanika, na kterou jsem zvyklá. Samotný gel není vyloženě špatný, dobře pění a stačí ho použít málo, na normální nebo mastnou pokožku může být dobrý, ale suchou ještě více vysušuje. Nepraktické je i balení a cena je dost přehnaná, lepší službu mi udělají jiné sprchové gely za pár korun.

  • dobře pění
  • cena
  • vysušuje
  • silná chemická vůně
  • nepraktické balení


věk
35-44

Další recenze od 28.6.2012 10:22:29

Z této řady mám vyzkoušenou bourbonskou vanilku a kokosový ořech. Dřív jsem měla i toaletky ze stejné řady a vůně - ideální pro vrstvení. Sprchové gely vytvářely bohatou pěnu, ale docela vysušovaly. Měla jsem z celé koupele pocit luxusu. Výhodou je, že se vyrábějí ve dvou velikostech - 50 ml a 400 ml. Malé balení je dobré pro cestování.

  • vůně
  • výdrž
  • možnost vrstvení vůní
  • vyšší cena
  • vysušuje


věk
25-34

Další recenze od 27.6.2012 14:50:19

Kokosový ořech: Gel jsem dostala jako dárek, koupila bych si ho znovu, ale jinou vůni, tahle kokosová mi přijde hodně umělá a chemická. Jinak je gel příjemný, používám ho do koupele, nevysušuje pokožku, je ho docela velké množství takže i dlouho vydrží. Konzistence je řidší, ale krémová.

  • velké balení
  • použití do sprchy i do koupele
  • nevysušuje
  • kokosová vůně je dost chemická


věk
35-44

Gely od YR používám ráda, stačí opravdu maličko a hodně pění. Všechny z celé řady krásně voní. Pravidelně si kupuju vanilku, mám ráda sladší vůně. K balení se musí dokupovat pumpička, takže ve výsledku prvotní pořízení vyjde poměrně draho. To jediné vidím jako nevýhodu.

  • vůně
  • velké balení
  • cena


věk
25-34

Balíček kosmetiky zn. Yves Rocher jsem dostala dárkem a musím říct, že jsem celkem spokojená. Sprchový gel hezky voní (mám mandarinku) a vydrží poměrně dlouho. Nicméně vyplatí se nakupovat v akcích, kosmetika je opravdu zbytečně moc drahá a řekla bych, že za tu cenu se ani nevyplatí.

  • vůně
  • předražené


 
strana 3 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fa Shower + Lotion

5 100% 7 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Lush Sweetie Pie

3 50% 4 recenze