Na zkoušku jsem si koupila BB cream od rimmelu. Normální makeup mě teď v zimě vytváří na obličeji nepěkné šupinky. S tímto BB creamem je nemám. Na pokožce působí jako utnější krém typu nivea. Celkem dobře kryje, sjednocuje pleť, ale na překrytí červenýc flíčků to nevidím. Mám ostín medium a dává pěknou jemně narůžovělě oranžovou barvu. V létě by asi působilmastně, ale na zimu ideální.
Já jsem z tohoto BB creamu nadšená.Mám pleť se sklonem k maštění semtam pupínek.Po aplikaci mam pleť sametové hebkou.Nekryje uplně dokonalé ale přetřením druhé vrstvy na nehezká místa je to lepší.Nebo stačí použít korektor.Když pleť přepudruji fixačním pudrem ,vydrží mi na pleti skoro celý den,aniž by se mi sléval no nějakých map.Nejsvětlejší odstín mi vyhovuje uplně skvěle a nádherně voní.Musím říct že po dvoutýdenní aplikaci se mi pleť zlepšila.
Kúpila som s ho na základe testeru v časopise . No tam bol odtieň medium a ja som potrebovala light. Spĺňa všetko čo od Európskeho BBcreamu očakávam a to je-krytie na strednej úrovni, zjednotene tónu pleti,výdrž . Takže za mňa ÁNO! Tak ako všetky výrobky od rimmelu veľká spokojnosť . Jediný detail, ktorý mi trochu vadí je že nemá v pumpičku ale ideálny do kabelky.
Pro mě je tento BB Cream opravdu dobrý. Mám hodně suchou pleť, ale tento BB mě nedělá šupinky. Kryje také celkem obstojně a nepůsobí jako maska. Mám ho v odstínu light, ale mohl by být ještě o kapánek světlejší. Nicméně v létě bude sedět odstín dobře. Určitě si ho koupím znovu.
Tak toto je můj úplně první BB :) .Koupila jsem taktéž v akci s pudrem stay matte.Docela mě překvapil a jsem spokojená.V obchodě jsem si zkoušela i BB od dermacol,ale ten se mi vůbec nelíbil,byl jako vodička.Tenhle docela dobře kryje ,až na fleky na ty používám korektor ještě. A pod matující krém.Akorát musím rychle roztírat jinak se tvoří mapy a cucky,který nejdou rozetřít.Ale dá se to zvládnout,když nechcete plet zbytečně zatežovat makeupem.Takže pro mě ideální.Je pravda,že třeba za 2 hodinky musím přepudrovat,nebo zakrýt znova flíčky korektorem,ale je to právě jen BB.Srovnání s jiným nemám,takže mě zatím takhle stačí :)