Tyto rtěnky úplně miluju! Jako blondýnka se světlou pletí jsem si pořídila tři odstíny, a to Bare to be bold, který mi přijde jako super nude odstín, který jsem již dlouho sháněla a dále používám Coral ambition a Petal rebel. I když na rtech dlouho nevydrží, příjemně voní, má super nelepivou a hydratační konzistenci a její aplikace je snadná jako při nanášení balzámu. Oceňuji i malinké zrcátko na obalu:) Je tak středně pigmentovaná, záleží podle míry nanesení, ale mně na denní nošení naprosto vyhovuje.
Tato rtěnka mi konzistencí připomíná balzámy Labello. Je hydratační, příjemná na rtech. Moc se mi líbí i výběr odstínů. Pigmentace je slabší, ale dá se pěkně navrstvit. Není třeba ani konturky, ani zrcátka k nalíčení. Rtěnky nemají třpytky ani shimmer. Na rtech působí lesklým dojmem. Výdrž na rtech je slabší, asi dvě hodiny. Rtěnka má slaboučkou vůni. Líbí se mi i obal. Určitě si koupim další odstíny.
Tak jsem také podlehla mánii a když měli v Rossmannu v akci za 50,-, tak jsem si 2 vzala - Petal Rebel a Oh La Lilac. Pigmentace je tak střední - když si po rtech tak 3x přejedu, tak je barva dostačující a mně to vyhovuje. Krásně hydratuje, tak na rtech vydrží o něco méně - tak okolo hodinky, ale nesmí se pít ani jíst - to už Color Whisper nevydrží. Jinak jsem s odstíny spokojená a koupě nelituji, na mé málo pigmentované rty je super :-)
Když přišlo whisper šílenství, nemohla jsem odolat a pořídila dva odstíny. Musím říct, že sem relativně spokojená, věděla jsem co čekat. A že to jsou opravdu jen balzámky s lehkým tónováním. Ovšem do horkých letních dnů jsou podle mě dobrou volbou. Znovu bych si je nekoupila, ne z důvodu, že jsou špatné, ale z důvodu, že určitě přijde zase něco nového a tyhle rtěnky jsou dle mého vyloženě "módní" záležitost.
Jestliže si někdo půjde tento výrobek koupit s tím, že jde o rtěnku, bude logicky zklamaný. Je to něco mezi rtěnkou, leskem a balzámem. Pigmentace je tedy slabší, než u klasických rtěnek, dá se však dobře vrstvit a pro mě osobně je maximálně vyhovující.Konzistence je příjemně krémová, bez třpytek, s lesklým efektem na rtech.Mám odstín "Oh la lilac" a je perfektní ! Plánuji dokoupit ještě další odstíny :-)