používám v kombinaci s jinými značkami, tento je skvělý do kabelky na dodělávky nebo když pokračuji po práci např. ve cvičení. Je velmi praktický, dobře se nanáší, je lehký,neucpává póry a vejde se kamkoliv:-). Mám smíšenou problematickou pleť, nezvýrazňuje suchá místa a vydrží i na mastnější pleti. Myslím, že nebude vhodný na hodně mastnou pleť, tam si myslím, by se sléval a nevydržel. Nevýhoda je odstín, musela jsem ten nejsvětlejší odstín ivory 40 objednávat z UK u nás absolutně nedostupný pro světlý typ pleti. Z tuhých make- upů mi zatím sedl nejlépe.
Tento make-up neviem vynachváliť, veľmi príjemná konzistencia, pekné balenie, občas však problém zohnať Creamy Ivory 40. Mám zmiešanú pleť, pôsobí veľmi prirodzene, nie ako maska. Dobre sa rozotiera prstami aj priloženou hubkou. Ak zafixujem púdrom, drží mi krásne skoro celý deň. Nedostatky na pleti prekrýva úspešne. Kupujem iba tento odkedy som ho prvýkrát použila. Nerobí žiadne fľaky na tvári.
Tento tuhý mako-up také používám,mám nejraděj barvu 75 golden,jsem s ním max.spokojená,ale je pravda,že moje plet je suchá.Na mastnou plet bych ho tedy asi vůbec nedoporučovala,mně vyhovuje právě na tée suché pleti.Chce to tedy ale pořádně rozetřít,jinak člověk vypada jako vosková figurína.
S tímto makeupem jsem velmi spokojená. Perfektně kryje, hezky voní a dobře se nanáší. Nanáším houbičkou, prsty mi přijde že to nejde pořádně rozmazat :D Nepoužívám ho každý den, protože je velmi hutný. Často mi někdo po jeho použití chválí pleť, vypadá suprově.
Tento makeup som kupovala a čakala som na zázrak. A zázrak sa nekonal. Prečítala som si mnoho recenzíí aký je tento makeup dobrý aj na mastnú pleť a ako dobre kryje. Po prvom nanesení som hned vedela že tade cesta nevedie. Makeup je príliš hutný, na pleti vyzeral neprirodzene. Po pár hodinách som sa leskla a makeup na pleti zoxidoval. Pre mňa veľké sklamanie ale pre holku s bezproblémovou pleťou môže byť fajn.