Max Factor Lasting Performance Make-up recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Max Factor Lasting Performance Make-up
Tekutý makeup Max Factor Lasting Performance Make-up - obrázek 1
Tekutý makeup Max Factor Lasting Performance Make-up - obrázek 2
Tekutý makeup Max Factor Lasting Performance Make-up - obrázek 3
Max Factor (73)
3.6 z 5 5 3.6 28
Celkem 28 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
40%
1 hvězda
40%

Koupilo by znovu
54 %

Recenze produktu
Max Factor Lasting Performance Make-up

věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 27.12.2014 16:51:37

Když ho porovnám s ostatními make-upy, které jsem měla , tak tenhle patří mezi ty horší. Ihned po nanesení jsem z něj měla docela dobrý pocit, jelikož vždy bojuju s tím, že jsou na mě make-upy z drogerie příliš tmavé. Tento vypadal vcelku světle, jenže už asi po hodině celkem dost zoxidoval :( Na obličeji jsem měla oranžové mapy a celkově vypadal dost nepřirozeně. Nicméně musím pochválit jeho krycí schopnosti. Možná, že slečnám s né úplně světlou pletí bude vyhovovat :)

  • krycí schopnosti
  • tvoří mapy
  • nepřirozený vzhled
  • oxiduje


Další recenze od 6.10.2013 22:58:40

Tento makeup mě velice zklamal. Mám světlou pleť a barva se mi zdála fajn...a byla...ale jen do té doby, než zoxidoval. Za cca 3 hodiny jsem byla flekatá a oranžová. Už si ho vážně nikdy nekoupím, použila jsem ho asi 4x (bez, i s podkladovou bází, ale výsledek nebyl lepší) a letěl do koše. Za tu cenu fakt hrůza...mám makeupy od 100 do 700 a tenhle je opravdu nejhorší.

  • vůně
  • obal
  • cena
  • oxiduje
  • výdrž


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Moja skúsenosť s ním nie je dobrá. Mala som odtieň 101 Ivory beige. Hneď po rozotretí má silný ružový podtón, rýchlo schne a časom zoxiduje do broskyňova. Krycia schopnosť by bola dobrá, ale suché miesta zvýraznil a vytvoril mapy (ako keby nerovnomerne oxidoval, niektoré miesta zanechá tmavšie a oranžovejšie). Navyše ho výrobcovia prezentujú ako long lasting = u mňa sa nepotvrdilo. Asi po 3 hodinách som s ním vyzerala ako lesklý fľakatý grep, a aj to najmenšie suché miesto zo mňa svietilo ako Polárka. Ale musím pochváliť obal, takéto "vytláčatká" mám radšej než pumpičky. Praktické :) Bohužiaľ iné pozitíva ma nenapadajú. Možno ak niekomu sadne odtieň a nemá príliš mastnú pleť tak bude fajn, ale pre môj typ pleti je v tejto cenovej kategórií xy lepších makeupov.

  • obal
  • cena je neprimeraná
  • strašne oxiduje
  • zvýrazňuje suché miesta
  • mapuje
  • výdrž


věk
25-34

pleť
suchá
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 7.3.2012 19:49:36

Make-up je hustší, krémový, roztírá se dobře a nedělá mapy, moc dlouho na pleti nevydrží, vysušuje pleť a zvýrazňuje suchá místa. Docela dost kryje, ale vypadá pořád přirozeně - než zoxiduje. Mám nejsvětlejší odstín - nejprve je skoro bílý, za hodinu už mám obličej jako pomeranč - proto je make-up naprosto nepoužitelný.

  • dobře kryje
  • vysoká cena
  • oxiduje
  • na pleti dlouho nevydrží
  • vysušuje pleť
  • zvýrazňuje suchá místa


Tento make up používám momentálně asi nejvíce. Poměr cena/kvalita bych řekla, že je asi obstojný. Mám suchou pleť a tak mi tento make up vyhovuje a jako jediný z Max Factor make upů má i nejsvětlejší odstín (který je i tak na mě trošku tmavší). Na tváři totiž trochu oxiduje. Nemáte oranžový obličej, ale určitě to není jako když jste si ho nanášeli. Po zafixováné kvalitním pudrem docela vydrží.

  • i pro suchou pleť
  • oxiduje


strana 1 z 6
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené