Max Factor False Lash Effect Mascara řasenka recenze a zkušenosti

řasenky Max Factor False Lash Effect Mascara řasenka
řasenky Max Factor False Lash Effect Mascara řasenka - obrázek 1
řasenky Max Factor False Lash Effect Mascara řasenka - obrázek 2
řasenky Max Factor False Lash Effect Mascara řasenka - obrázek 3
Max Factor (73)
4.2 z 5 5 4.2 31
Celkem 31 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
68 %

Recenze produktu
Max Factor False Lash Effect Mascara řasenka

věk
35-44

oči
zelené

Další recenze od 16.3.2012 10:09:57

moje absolutně nejoblíbenější řasenka! všeobecně mám řasenky Max Factor moc ráda a používám je od puberty. občas odběhnu k jiné značce, ale buď je výledek průměrný (Lancome Hypnose), nebo těžce podprůměrný (L'Oreal Volume Collagen, dívám se na tebe!). False Lash Effect má velký, opravdu VELKÝ gumový kartáček, který odděluje řasy téměř po jedné:) nežmolkuje, neslepuje, nedrolí se pod očima. používám od doby uvedení na trh a rozhodně nehodlám měnit. moje řasy jsou od přírody pěkné, poměrně dlouhé i husté, takže s použitím víc vrstev dosáhnu efektu mrkací panny. pochvaluje si ji ale i moje mamka, která má místo řas jen takové krátké chloupečky:)

  • neslepuje
  • prodlouží
  • zahustí
  • žádné


věk
35-44

oči
zelené

Moje naprosto top řasenka, lepší jsem nikdy nezkusila! Perfektní kartáček, nádherně prodlouží a zahustí! Cena je v akcích po drogeriích více než příznivá, vydrží mi tak dva měsíce pri pravidelném používání, zrovna o víkendu jsem si koupila novou:) Je důležité se s ní naučit zacházet, pomalu pročesávat a délka a objem se tvoří postupně. Když jsem si koupila jinou, vždy jsem se vrátila k False Lash!

  • splní, co slibuje
  • skvělá cena v akcích
  • skvělý kartáček
  • o žádném nevím


věk
35-44

oči
hnědé

Další recenze od 19.4.2012 14:10:16

Řasenka má silnější kartáček (někomu nemusí vyhovovat na líčení vnitřního, vnějšího koutku nebo spodních řas), který řasy pročeše a oddělí. Barva řasenky je výrazně černá a po nanesení jsou řasy výrazně hustější a celkově výraznější. Okouzlil mě i obal řasenky, který se dá sehnat v různých barvách.

  • zahustí
  • oddělí řasy
  • nežmolkuje
  • krásný obal
  • cena
  • někomu nemusí vyhovovat silnější kartáček (mě nevadí)


věk
35-44

oči
zelené

Další recenze od 13.3.2012 10:46:37

Zatím moje nejoblíbenější řasenka! Nejvíce mi vyhovují umělé kartáčky a tahle ho má úplně skvělý. Řasenka krásně prodlouží a zahustí řasy, neslepuje je, celý den vydrží a nedrolí se.

  • skvělý kartáček
  • krásně prodlouží a zahustí řasy
  • neslepuje řasy
  • nedrolí se
  • žádné


věk
35-44

oči
modré

Další recenze od 28.3.2012 16:56:31

Jedna z mých oblíbených. Rozčeše, přidá na objemu i na délce, mám po ní opravdu hezké řasy. Kombinuji jí ještě s Max Factor 2000 Calories, nejdřív nanesu tu a pak False Lash a je to dokonalý. Jsem zvyklá na výrazné řasy a kombinace těchto dvou mi moc vyhovuje. Líbí se mi na ní její design i velký kulatý umělý kartáček.

  • přidá na objemu
  • dlouho vydrží
  • nežmolkuje
  • nedrolí se
  • sytá černá
  • prodlouží
  • nevím


strana 1 z 7
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené