Tento makeup me vyslovene nenadchnul ani nezklamal, nemohu se rozhidnout, na jakou stranu se priklonit. Holky tady pisou , že dobře kryje a me se práve zase moc nezdá , když ho mam na sobe tak mam pocit, že jsem si dala hodně lehký makeup a to nejsem vyznavačem tun na obličeji..S mou mastnejší pletí si celkem taky poradí, ale přepudrovat musím vícekrát denně.. Snad mi asi na nej vadí to , že nemam po nem taký ten sametový obličejík, ale jinak vcelku i doporučím :) špatný určitě není
Tento make up je rozhodně jeden z nejlepších (profesionálních) makeupů, Na obličeji neudělá žádnou masku ale dokonale kryje, sjednocuje a rozzáří pleť. Vydrží na obličeji celý den a hlavně vypadá velice přirozeně. Za tu investici se to rozhodně vyplatí.
V několika Sephorách mi byl doporučen jako ideální make up pro SUCHOU POKOŽKU. Vyloženě pro suchou pokožku ale podle mě není, zvýrazňuje šupinky,ale nevysušuje. Pokud máte dehydratovanou pokožku, tak je dobrý. Nedělá mapy, na obličeji krásně drží. Výhodou také je, že se pod něj vůbec nemusí použít podkladová báze. Vydrží mi celý den. Pleť krásně barevně sjednotí. Na můj vkus je až příliš tekutý, spotřeba je vyšší, ale nanáší se snadno a dobře se roztírá do ztracena(používám štětec). Navíc mají odstín i pro úplné bledule. Používám ten úplně nejsvětlejší s nádechem do růžova a všichni mi ho moc chválí.
U tady toho make-upu opravdu oceňuji, že má velký výběr odstínu. Konzistence je taky velmi dobrá a dobře se vstřebává. Make Up For Ever je značka, která má perfektní krycí schopnosti, takže když chcete zamaskovat nějaký nedostatek, musíte dát více vrstev, ale pak máte skoro dokonalou pleť. A i když dáte více vrstev, nevytvoří to masku na obličeji. Za mě ano. Škoda jen, že je tak drahý. Když už ta cena, zasloužil by si hezčí obal.
Pro mě naprosto průměrný make-up, který mi bohužel nevyhovoval. Někomu s ne tak suchou pletí jako mám já, ale dost možná sedět bude. Obal celkem fajn, pumpičky mám ráda. Domnívám se, že za tuhle cenu se dá sehnat určitě kvalitnější make-up. Nicméně na něj slyším hodně chvály, tak zkuste aspoň vzoreček, jestli vám bude vyhovovat :)