pro mé jemné, krátké a rovné řasy ideální výrobek, do kterého ráda zainvestuji. Mám po této řasence dlouhé výrazné řasy, které i přesto působí přirozeně. Ohledně vysychání nemohu s jinými porovnávat, protože už několik let jsem věrná této řasence. Já osobně si kupuji novou po cca 4 měsících (ale to i z hygienických důvodů) Ještě v závěru dodám, že oči nedráždí. Pro ty, co se trápí s málo výraznými řasy určitě doporučuji, to co mají řasy přirozeně dokonalé, jsou to asi vyhozené peníze (to ale za jakoukoliv řasenku :) )
Řasy dělá krásné, dlouhé a přirozené, vydrží dlouho, nějak extrémně nevysychá. Se štětečkem se dobře pracuje, nepadají žmolky. Řasenku lze zakoupit kdekoliv po internetu tak v parfumerkách. Cena by mohla být nižší. Nekoupila bych si jí znovu, jelikož nenadchne, nezklame :-D
Řasenek Lancome jsem zkusila nespočet druhů a málokterá mi sedla, preferuji "neviditelné" líčení - řasy spíš prodloužit, nabarvit až do konců a nehrudkovat. Bohužel Hypnose mi vždy malovala krásně prvních pár (opravdu pár) dní a potom začala houstnout a časem žmolkovat. Výhodou je dobrá výdrž, nemaluji si dolní řasy, takže nevím, zda by se rozmazávala. Taky mám ráda vůni Lancome dekorativky vč. řasenek. Za plnou cenu bych si jí nepořídila, ale jelikož jí občas dostanu, vyzkouším a když začne dělat neplechu, daruji jí mamce, které hustší řasenky nevadí.
Tato řasenka od Lancome byla jedna z mých prvních řasenek vůbec a byla jsem z ní opravdu nadšená. S kartáčkem se dobře pracuje, řasy neslepí, prodlouží a natočí. Dělá spíše přirozenější efekt, když nanesu dvě vrstvy. Poměrně rychle vysychá. Myslím si, že ale za její cenu se dá sehnat srovnatelně dobrá řasenka v drogerii.
Řasenka sice moc řasy nezahustí(mně to ale nevadí), ale udělá nádherné dlouhé neslepené řasy jako mrkací panenka. S kartáčkem se krásně pracuje. Nevím proč nikomu nevydržela,ale vzhledem k tomu, že stačí jedna vrstva, mě vydržela skoro půl roku a koupila jsem si další (řasy si maluji každý den). takže za mě nejlepší řasenka. ještě jsem zkusila Hypnose Precious Cells a nemohu se jen rozhodnout,která je lepší,takže je střídám.cena je vyšší ,ale vyplatí se investovat!