Že má být tenhle odlakovač bez acetonu, rozhodně z jeho odéru nepoznáte, stejně tak vůni mandlí byste hledali těžko. I přesto je to můj oblíbený odlakovač. Spolehlivě odlakuje i agresivnější laky a nehty tak nevysuší jako odlakovače s acetonem. Vyhovuje mi taky cena a nabídka cestovního balení.
Značku Ebelin z DM mám docela ráda a tento odlakovač je taky v pohodě. Splní to jediný, co po odlakovači chci - odlakuje dobře nehty :-D Vůně mandlí je třešničkou na dortu. Bohužel vůně stejně nepřebije smrad z acetonu, ale to je už jen detail. Doporučuju!
Docela mě mrzí, že v DM-drogeriích není žádný výběr v odlakovačích, mají tam tak 4 druhy Ebelin (jejich výrobek) a jeden jiný, takže jsem už vyzkoušela snad všechny možné od Ebelin a všechny na jedno brdo. Zásadně nakupuju ty bez acetonu, ale zápach je naprosto srovnatelně příšerný jako u těch s acetonem a to ikdyž slibuje obal vůni mandlí. Po mandlích ani památky. Účinnost odlakovače samotného není moc převratná, musím poměrně silou přejíždět, ale co by člověk za takové malé penízky mohl chtít. Jde jistě pořád o ten stejný lak jen s jiným designem
Fajn odlakovač, je bez acetonu, takže by měl být k nehtům šetrnější, ale já osobně ho vnímám v tomto směru stejně jako jiné odlakovače. Odlakovává celkem snadno a bez námahy, ale třeba acetonový odlakovač z Rossmanna mi přijde účinnější, odlakování je s ním rychlejší. U tohoto Ebelinu ani tolik nevnímám slibovanou mandlovou vůni. Je i dražší, takže znovu ho kupovat nebudu.
Můj nejoblíbenější odlakovač. Když už používám něco tak smradlavého jako odlakovač, ať je to alespoň s příjemným ocáskem. Jeho mandlové aroma mi tuto práci docela zpříjemní a dalším plusem je, že nehty a okolí nevysušuje tak, jako jiné. Dostupný je v síti DM, za fajn cenu.