Nejoblíbenější sprchový krém. Kupuji ho znovu a znovu. Mezi jednotlivými druhy sice nevidím žádný rozdíl, všechny jsou stejně příjemné. Krásně voní, dobře pění. Za sebe mohu říct, že mi opravdu zlepšil texturu pokožky a to už během prvního balení. Teď mám pokožku opravdu hlaďoučkou a krásně hydratovanou. Ze suché šupinaté pleti je to docela pokrok. A kupuji ho ve Vídni za necelá dvě eura, cenu v českých obchodech opravdu nechápu. Na druhou stranu za to ale vážně stojí a kdo má problémy s napnutou a dehydratovanou pokožkou, určitě by ho měl vyzkoušet. A co se týká balení, stížnosti nechápu. Není nic jednoduššího než obal rozstříhnout a v klidu dopotřebovat. Vyschnout krém nemůže, tak nechápu, v čem je problém.
Když jsem ho objevila, bylo to na Silvestra dva roky zpátky. Někdo mi dal vzorek a já si řekla proč ne, vyzkouším to, protože Dove sprcháče patří k mým oblíbeným, miluju jejich čistou, mýdlovou vůni. Tenhle voněl opravdu nádherně (měla jsem modrý, ale obecně mezi nimi moc rozdílů jak ve vůni tak v hydrataci není) a hned po prvním použití splnil to, co sliboval, alespoň u mě tedy ano. Pokožka byla hned jemnější a ani stopy po nějakém vysušení. Nádherně voněla ještě minimálně 3 hodiny, takže jsem byla ráda, že jsem ho použila zrovna před party :) Krásně pění, voní a při dlouhodobém používání je efekt opravdu visible :) Jen je pravda, že na konci se těžko dostává z obalu, je hodně krémový. Jinak nemám co vytknout.
Tento sprchový gel patří mezi mé oblíbené. Je docela dost hutný, takže ho stačí jen malé množství. Vůně je strašně příjemná. Pokožka je po jeho použití jemná, hydratovaná. Žádný zkrášlující efekt jak tvrdí reklama jsem nepozorovala. Jedinou výtku mám k obalu, blbě se mi dávkuje a když je v obalu jen zbytek, nejde vymáčknout.
Skvělý sprchový gel, který opravdu nevysušuje a při mytí je na pokožce velmi příjemný. Sice trochu méně pění, ale nijak mi to nevadí, je krásně jemný a na pokožce je to opravdu rozdíl oproti čirým gelům. Lepší pocit mám sice po použití tělového mléka i při tomto krémovém gelu, protože vysušuje i voda sama o sobě, ale když vím, že nebudu mít na natírání krémem čas, sáhnu po tomhle sprcháči a jsem spokojená. Máme zrovna doma fialový Softening a pochvaluje si ho i přítel, který moc neřeší, čím se myje, ale všiml si, že u tohoto krémového gelu má po sprše lepší pocit. A nesmím zapomenout zmínit jeho velmi příjemnou vůni. Takže určitě koupím zase.
Tenhle sprchový gel mě dostal. Nemám sice dehydratovanou ani poškozenou pokožku, ale i tak mě voda vysušuje a tenhle gel pro mě nahradí následnou péči tělovým mlékem. Stačí se namazat tak jednou týdně pro ještě lepší pocit. Konzistence je zvláštní, ne tak krémová jako u klasického gelu Dove, ale zase se mnohem lépe roztírá a dobře pění.