Avon bronzové tónovací perly recenze a zkušenosti

Bronzery Avon bronzové tónovací perly
Bronzery Avon bronzové tónovací perly - obrázek 1
Bronzery Avon bronzové tónovací perly - obrázek 2
Bronzery Avon bronzové tónovací perly - obrázek 3
Avon (437)
3.7 z 5 5 3.7 19
Celkem 19 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
20%

Koupilo by znovu
58 %

Recenze produktu
Avon bronzové tónovací perly

věk
45-54

pleť
suchá
alabastrový odstín
olivový podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 20.9.2013 18:01:00

Vyzkoušela jsem je poprvé před pár lety u kamarádky a docela se mi líbily, tak jsem si je pořídila taky když byly v akci. Obličej dokonale prozáří a dodají líčení šmrnc. A přirozeně zdravou barvičku, i když jste bledule. Stačí jen lehce přetřít štětcem malé kuličky lisovaného pudru. Co hodnotím jako velké plus je, že vydrží opravdu dlouho.

  • prozáří obličej
  • balení vydrží dlouho
  • žádné


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Jak už holky psaly, perly jsou vhodné spíše pro tmavší typy. Já jsem bledule, takže za mě to nebyl dobrý kup. Ať se snažím sebevíc, vypadám jako Marfuša. Přesto perly používám v létě, kdy jsem opálená a odstín mi sedne. Pigmentace je super, stačí přiložit štětec, oklepat a nanést. Výdrž taky dobrá. Krabička mi už několikrát spadla na zem, přesto mi perly stále drží pohromadě. Přiložená "divnohouba" je o ničem, myju s ní umyvadlo :D.

  • dobrá pigmentace
  • vhodné pro tmavší typy


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 3.3.2013 13:33:05

Tyto perly mám už roky, bohužel jen proto, že je mi líto je vyhodit. Balení není moc kvalitní (je z křehkého plastu) a víčko se protáčí. Přiložená houbička je spíš ochranou kuliček před rozdrcením, než aplikátorem. U perel mi vyhovuje barva (mám bronzové). Řekla bych, že jsou víceméně použitelné na všechny odstíny pleti se žlutým podtónem. Perly se nerozpadaní a nepráší, nicméně po nanesení moc dlouho nevydrží. Pro mě to za ty peníze není žádný zázrak, navíc vzhledem k nepraktickému balení přichází v úvahu spíš jen domácí aplikace. Znovu už bych si je určitě nekoupila.

  • nepráší
  • použitelné i pro světlou pleť se žlutým podtónem
  • nekvalitní obal z křehkého plastu
  • s přiloženým aplikátorem - houbičkou se španě pracuje
  • malá výdrž


věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
vysoká

Tyhle perly mám už hrozně dlouho - několik let a vůbec neubývají - možná proto, že jsem jim nepřišla moc na chuť. Mohu je používat pouze v létě, když jsem opálená, jinak jsou na mě moc tmavé a vypadá to blbě. Nanášet se dají pouze štětcem, houbička je úplně k ničemu. Obal je dost nepraktický, kuličky z něj mohou snadno vypadnout na zem. Pigmentace a výdrž je slušná.

  • pigmentace
  • výdrž
  • cena
  • obal
  • nevhodné pro bledulky


Další recenze od 1.3.2013 15:43:07

Tieto guličky na rozjasnenie tváre používam namietso lícenky už dlho a rada. Pekne rozjasnia a oživia tvár. 4o však nechápem je zbytočne vysoká cena (býva to tých 9,50€ keď nie sú v akcii). Čo beriem ako plus je, že jedno balenie vydrží naozaj veľmi dlho. Určite doporučuje a keď budú v akcii kúpim znovu! :)

  • rozjasnia a oživia tvár
  • zbytočne vyšší cena


 
strana 2 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Alverde Duo Bronzer

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené