Z šamponu z řady Miracle Moist jsem byla velmi zklamaná, ale tento pro každodenní použití mě nadchl. Šampon je gelový a průhledný, má krásnou vůni, i když mi přijde malinko odlišná od jiných Aussie výrobků, přesto je krásná a vlasy zanechává provoněné. Vlasy vůbec nemastí ani nezatěžuje, naopak se mi s ním mastí méně. Vlasy jsou lehké a vzdušné, mají objem. Jelikož je Aussie konečně běžně dostupná i u nás, určitě koupím znovu.
Kolem regálu s šampóny a kondicionéry Aussie jsem dlouho chodila, než jsem se rozhodla, že je koupím. Pak jsem dostala vzorky v časopise, a ty definitivně rozhodly, že tyto výrobky koupím. Koupila jsem si šampón "Mega" pro časté mytí vlasů a kondicionér pro dlouhé vlasy. S oběma výrobky jsem maximálně spokojená. Šampón dobře pění, nádherně voní a zanechává vlasy čisté, svěží a nezatížené. Kondicionér skvěle vyživuje, taktéž bez zbytečného zatížení a plihnutí vlasů.
Jsem zklamaná. Kamarádka mi ho vychválila jak krásně voní a že má super recenze, tak jsem se těšila, že to bude to ono, ale bohužel. Sice fakt krásně žvýkačkově voní, ale to je asi tak vše. Voní jen chvíli a hrozně mě po něm už druhý den po umytí svědí pokožka, nic extra mi to s vlasy neudělalo. Takže mi příjde zbytečně drahý když myje jako levnější šampony.
Protinožci ví jak na to. Tohle se jim opravdu povedlo. Stačí projít v drogérkách kolem jejich regálů a hned víte, s jakou značkou máte co dočinění. Někdy jedu v MHD a hned vím, že dotyčná používá Aussie. Ta vůně je prostě nádherná a jde z vlasů cítit. Šampon jsem si ale neoblíbila jen kvůli vůni ale především kvůli tomu, že dělal nádherný objem a vlasy mi vydržely dlouho nemastné a to se u mých vlasů nestává příliš často, že by oddálily den mytí byť jen o jeden den. Stačí dát šamponu fakt málo, protože pění jako blázen!!! Cena je jediným mínusem, ale díky jeho účinkům koupím znovu!
Na šampon od Aussie jsem se moc těšila, líbí se mi design obalu, systém dávkování a taky jsem četla spoustu recenzí o úžasné vůni. Šampon má opravdu krásný a praktický obal, vůně je pěkná, hezky pění a pěna se dobře vymývá. Vlasy jsou po šamponu lesklejší a uhlazenější, i když jsem stále řekala, kdy se uděje ten "zázkak". Vůně ve vlasech moc nevydrží a po čtyřech umytích jsem měla vlasy plné lupů, šampon jsem poslala dál a za sebe nedoporučuju.