Tento make-up neurazí, nenadchne. Skrývá se v klasickém balení s pumpičkou. Samotný make-up mě nijak nepřekvapil. Zda má pleť omlazovat jsem nezpozorovala (asi proto,že to zatím nepotřebuji). Roztírá se celkem lehce, není příliš hutný. Vůbec se mi ale nelíbí odstíny, přijdou mi do oranžova. I přesto, že mám sušší pleť make-up nevydrží celý den a je třeba během dne pleť poupravovat. Co bohužel ještě musím vytknout je jeho parfemace.
Toto má být omlazující make-up 2 v 1. Obsahuje energizující sérum a rozjasňující make-up s perleťovým pigmenty. Tomu, že by make-up někoho omladil nevěřím, ale musím uznat, že je pleť po nanesení rozzářená, vypadá zdravější a svěžejší. Makeup nezalézá do vrásek, tudíž je ani nijak nezvýrazňuje. Má lehké až střední krytí. Výsledný efekt rozhodně není matný - ale ani mastný. Já mám smíšenou pleť a musím make-up přepudrovávat i během dne. Myslím, že je tento make-up vhodný na suchou nebo normální pleť, na mastnou ani smíšenou bych ho nedoporučovala. Překvapila mě slušná výdrž make-upu, vydržel na pleti celý den a jen tak lehce se nestírá. Nevýhodou je výběr odtínů - i nejsvětlejší je dost tmavý a všechny odstíny jsou dost oranžové. Za tu cenu najdete v drogerii podle mě lepší make-upy.
Tenhle makeup strašně ráda používám. Hlavně jsem ráda, že mi sedí. Já jsem totiž vyzkoušela opravdu dost makeupů(i dražší značky) a prostě mně nikdy moc žádnej nesedl-hodně se mi vytvářely šupinky. Ale tenhle je opravdu boží. Líbí se mi parfemace a ten obal. Má dokonce pumpičku, takže to je určitě další plus. Sjednotí Vaši pleť a zakryje nějaké nedokonalosti => středně kryje. Všimla jsem si, že jsou tam i jemné třpytky. Mám odstín 101(Rose Beige). U mě určitě spokojenost.
Astor Omlazující make-up 2 v 1 SPF 15 Lift Me Up 30 ml koupila jsem ho v Dm v akci ho měli za 199 a já měla ještě slevu na astor kosmetiku - 25% takže jsem neváhala,mám odstín 101 a dobře mi sedí i na to že jsem dost světlí typ do oranžova se mi nezdá spíše do růžového tonu. na pleti vydrží dobře jako všecky makeupy od Astoru!!! po nanešení je pleť krásně hladká a rozzářená. Takže já určitě doporučuji s makeupy od Astoru jsem moc spokojená ;-) a všimla jsem si že má v sobě jemné třpytky
S tímto make-upem jsem velmi spokojená, protože mi na pleť dobře sedl. Moc se mi líbí elegantní balení ve skle a růžovým víčkem, ale je to trochu nepraktické, protože při pádu se lahvička určitě vždy rozbije. Po nanesení je moje pleť rozzářená, dobře krytá, ale přesto přirozená. Make-up je tekutý tak akorát a dobře se sním pracuje. Navíc po něm nemám pocit masky a nemastí se mi a neleskne pleť. Na pleti mi vydrží klidně i celý den, takže za mě spokojenost.