Tento šampon mě zaujal svou zvláštní vůní, pořád jsem nevěděla, zda mi voní nebo smrdí, prostě vůně byla zvláštní :-) Při mytí už je vůně příjemná a připomíná trochu kopřivový šampon nebo nějaké bylinky. Stačí napěnit málo a vlasy jsou opravdu vzdušnější, nadýchanější a dokonce i lesklejší. Vlasy šly po umytí i lehčeji rozčesat. Takže za mě velká spokojenost.
Tak už na několikátý pokus nemůžu nikde sehnat svůj nejoblíbenější šampon od Alverde s hennou, takže jsem sáhla po tomto a musím říct, že jsou si hodně podobné. Vlasy jsou nezatížené, vzdušné, objemné, silné a přesto dost hladké. Stejně jako s hennovým šamponem mi stačí mýt si vlasy 2x do týdne. Zařazuji ho do své výbavy :) Cítím z něj jemnou, nevtíravou vůni, připomíná mi kopřivy.
Tento šampon mě fakt mile překvapil. Docela se mi teď zase začaly mastit vlasy, takže si je umývám vesměs každý den. No a tento šampon je opravdu vůbec nezatíží, jsou lehké a vydrží mi použitelné dva dny, což je co říct. Navíc byly docela hebké, balzám jsem si dala jen do konečků a celkem v pohodě. A velké plus, skoro ze všech šamponů mi svědí hlava a vesměs si kupuju sensitive a po tomhle naprosto ok. Celkem dobře pění. Takže já si ho koupím znova
Šampony používám pouze od značky Alverde, vyhovují mi. Tento jsem koupila na základě kladných recenzí, i když moje vlasy objem přidat nepotřebují. Oproti jiným šamponům této značky více pění a je ho potřeba na umytí menší množství. Po umytí jsou vlasy hebké, lesklé a snadno se rozčesávají i bez použití kondicionéru. Také se mi vlasy méně mastí. Cena je velmi příznivá. Určitě tento šampon zařadím do své sbírky oblíbených přírodních šamponů.
Po prvním použití jsem moc spokojená nebyla, ale časem jsem si zvykla a spokojenost se taky dostavila. Mám ráda vegan výrobky z drogerie jako jsou právě Alverde. Kvalita za super cenu, prostě super. Šampon tak akorát pění, příjemně voní a vlasy i hydratuje. Po vysušení nejsou vlasy zatížené, ani zplihlé. Takže já dávám pět hvězdiček :)