Nejlepší olejíček na světě! Nejen díky dostupnosti, seženete ho jak v drogeriích, tak třeba v tescu, ale také díky malému balení, tudíž nemáte šanci, aby se vám zkazil při dlouhém nepoužívání, nebo kdyby vám upadl a vylil se, nebude to taková olejová tragédie, protože ho není tak moc, pak také díky ceně, stojí opravdu pár korun, dále pro jeho vůni a roztomilé balení. Já ho používám po oholení nohou, krásně pomůže kůži se zregenerovat, a kamarádky používaly proti striím v těhotenství.
Dětskou kosmetiku moje citlivá pleť prostě miluje a tenhle olejíček taky. Používáme ho v rodině několik let a za tu dobu se našlo několik využití - proti zarůstání chloupků, do koupele, jako leave-in po sprchování, na nehtová lůžka apod. Jediným mínusem je lahvička, ale to je jen detail.
Mám ve flakonku zbyteček ještě a už si ho nekoupím. Jeho použití je sice univerzální, ale mně teda moc nevyhovuje. Když se natřu po holení a nebo jen po koupeli, tak jsem hodně dlouho mastná, dokud to prostě nesetřu, špatně se vstřebává, sice hezky dětsky voní, ale to je vše. Obal je skleněný a těžký a to mi hodně vadí. Cena je nízká. Už ho používám jenom při opalování pro lesk, ale vždy až po použití ochranné vrstvy.
Perfektní olejíček, který u nás našel uplatnění ještě, když jsem byla dítě. Do dneška ho používám, když mám někde nějakou sušší kůži. Na pokožce je moc příjemný a celkem dobře se vstřebává. Vůně je taková zvláštní, ale ne nijak nepříjemná. Balení se mi moc nelíbí, ale k tomuto olejíčku prostě patří.
Tento olejíček jsem dostala a v obchodě bych si jej asi ani nevšimla. Obal ničím neupoutá, ale za tu cenu je kvalita víc než dobrá.Přidávám jej do koupele a pokožka je po něm vláčná a jemně provoněná. Trochu by mohli vylepšit uzávěr, který se špatně otvírá pokud máte již trochu naolejované ruce :-)Mezi dětskými oleji mám jiné favority, ale za tu cenu tento olej proč ne?