teresa
Ten znám, ale saloos vychází lépe cenově, tak až budete mít někdo recenzi, hoďte to sem
Tedy pokud to nebudu první já...
Tak jsem přečetla snad většinu témat a pořád nevím, jestli je lepší kokosový olej nebo bambucké máslíčko? Tak řekne mi to už konečně někdo?
Lentilie
B.máslo je dost tuhé a hůř se roztírá, oproti k.oleji, asi to budeš muset vyzkoušet na vlastní kůži Já používám oboje- b.máslo od kolen dolu a na zbytek těla kde si nechci zbytečně vytahovat kůži oleje a mléka.
saluska
Noo, dnes jsem si bambucké máslo koupila v lékárně a vcelku mě překvapilo, že za takový malý kelímek chtělí tolik peněz, vydřiduši. Kokosový olej bohužel neměli, ale zkusím objednat z netu.
Ps. Jak to mám z toho kelímku dolovat? Mám to dát na topení? Rozpustí se to trochu? Mám zatím zkušenost s bambuckým máslem jen co se týče buffy od Lushe.
Tak musím také napsat svoji zkušenost. Mám mastnější pleť, neustále ucpané póry, rozšířené, sem tam pupínky. Bojuju s tím už pěkně dlouho, je mi 32. Vyzkoušela jsem všechno možné. Hodně mi pomohla kosmetička, která říkala hydratovat a hydratovat a hydratovat. Používala jsem 3 roky La chevre a byla jsem moc spokojená. No ale tedy k věci Před 14 dny jsem si koupila dárkovou sadu Saloos Lemon Tee Tree - odličovák, voda, olejíček. A -panebože - zázrak! Nikdy bych nevěřila, že olej vyčistí mou mastnou pleť. Odličovák super i na oči, opláchnu vodou, osuším,nastříkám tu květinovou vodu - dost - a do toho mokrého vetřu olejíček. Holky, takovou pleť jsem ještě neměla. Já nemám na nose jedinej černej pór! Prostě úžasné, zatím tedy velká spokojenost, vše ostatní házím do koše
Já jsem si koupila jojobový olej, ale strašně mě zklamal, můžu si za to asi sama, protože jsem si ho dávala i na sucho a opravdu ve velkém množství v domění, že čím víc, tím líp...Nicméně se mi začly ucpávat póry po celym obličeji a to nejvíc na čele a na bradě s tím, že se mi na bradě z těch ucpaných pórů dělaly boláky. Olej jsem vysadila a plet čistila asi 2 mesice a az pak se to vratilo do normalu. Ted se moc bojim ho zase použíš, aby se to neopakovalo. Vkládala jsem do něj velké naděje
Tak já si před více jak měsícem koupila Rakytníkový olej a také velká spokojenost. Nanáším na vyčištěnou pleť jenom na noc a po měsíci velké zlepšení. Měla jsem ty velké hnusné boláky a ty jsou teď pryč a nové se téměř nedělají. Jestli, tak tak jeden za týden, což je velký úspěch.
Já mám olejíček Lemon Tee Tree a na pupínky vážně pomáhá, zvlášť přítel si ho nějak oblíbil, takže mi ho pořád krade Jinak jsem spokojená ještě s jojobovým..
Ahojte holky, používám od Saloosu krémík na ruce a nehty a jsem s ním spokojená. Mám ale suchou a citlivou pleť na obličeji, doporučili byste mi na ní něco od Saloosu?
Zdravím,pečlivě jsem pročetla diskuze tady a včera jsem si koupila jojobový olej, zatím jsem ho zkoušela jen na noc,na vlhkou pleť a ráno byla pleť krásně jemná. Používám už snad 2 roky alverde, ale chci zkusit změnu,a saloos je taky přírodní,takže supr. Našla jsem saloos u jedné paní na MMB,dost levné to má,tak si určitě něco přiobjednám.Mám zálusk na nosní balzám- nemáte někdo?, nějaký tělový olej-asi vanilku, a zaujaly mě ty roll-ony (hlavně ten levandulový na dobrý spánek) .. Pak bych chtěla něco na čištění- Máte někdo hydrofilní odličující meduňku a pleťovku meduňku? Trochu se bojim,aby ten olej odličoval...
Mishiczka
no tak nízkým tlakem zrovna trpím a to dost ...tak myslíš, že meduňku radši ne? Zaujalo mě právě,že navozuje dobrou náladu a tonizuje..
Tak jsem nakonec přece jen tu meduňku prubla, a pořídila si regenerační obličejový olejíček meduňka, hydrofilní odlič. mléko meduňka a olej cellulinie...na noc budu asi používat ten jojobový a na den zkusím tu meduňku,tak doufám,že to se mnou nešlehne...vstřebává se to dlouho ten obličejový? Abych nemusela čekat ráno dvě hodiny než se budu moct namalovat
bagheta
Mně se teda vstřebá celkem rychle. Na noc, nebo když si můžu zmastit vlasy si dávám i šest kapek a to jen tak nejde. Ale jinak ráno si pořááádně namočím pleť nanesu dvě, maximálně tři kapičky, důkladně rozetřu a než se nasnídám, tak je skoro vše pryč. Případné zbytky odsaju kapesníčkem. No, takže to trvá kolem deseti minut
A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.