megi
vysledek neuvidis za tyden-ale za min 3mesice
Brita
Ahojky,takže jsi to objednání zrušila?Byla jsi objednaná,ne?
Já jdu na to v neděli v 15 hod,tak snad to tentokrát vyjde,už se docela těším.
Ahojky Megi a kde ti dělali?
Holky nemate nekdo z Prahy nahodou 13.5 cestu k Janeckovi? Diky
Kytička
Na tom přístroji, co mají vaši, by tě to asi bolelo, kdyby se ti třásly ty odsáté partie.
Kriss
Napsala jsem, že kůže může špatně přilnout - to je děšení někoho? Chtěla jsem tu napsat, co může pomoct k lepšímu výsledku liposukce. Samotná lipo je jen začátek změny k lepšímu, další péče o tělo výsledky zlepší a zachová. Nechat se "vycucnout" a potom jen čekat a dál nic nedělat není nejšťastnější postup. Ale dohadovat se s tebou nebudu, ať si každý dělá, jak uzná za vhodné.
jajaja
To máš pravdu, že ruční lymfodrenáže umí jen málo masérů. Chodím k jedné paní a ta je nešťastná, že nemůže najít kolegu, který by namasíroval ji a bylo to takové ta masáž, jak má správně být. Prý se to učila rok. Ale ta strojová je taky dobrá, ikdyž ruční je mi příjemnější.
Radula
I mě splátkování potěšilo. Jdu už 30.4. tak pak dám vědět na co se připravit. Drž mi palce.
jsem 4 den po liposukci boku a děsí mě že ten kompres je třeba fakt nosit tak 8 týdnu?už ted jsem z něj na prášky a s toho otoku taky
ještě dotaz ,je-li někdo po lipce boků kolik vám toho dsáli?
bybonek
Nezlob se, ale z tvých posledních příspěvků to vypadá spíš naopak . Ani já se s tebou dohadovat nehodlám, opakuješ tu jen to, co už se tu hodněkrát probíralo. Proto mě překvapuje, že sis toho dosud nevšimla a jen dokola píšeš, že tu o tom nikdo nemluví
. Jinak souhlas s Denisse
Holky, já to nechápu, ale ty lýtka mě vůbec nebolí!!
Měla jsem za to, že je to jedna z nejbolestivějších oblastí, ale zatím se přesvědčuju o opaku. I když možná je to tím, že je nemám udělaný celý, ale jen část ... Jinak jsem za to samozřejmě ráda, už i ty kolena jsou (co se týče bolestivosti) celkem o.k.
Jo, a dnes si vyndám stehy, už je nejvyšší čas
Prosím,máte někdo zkušenost s HEPAROIDEM,má to být na otoky a hojení po lipce a kdy to začít mazat a jak často?díky
A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.