Zlatka
Při jednou to prý nejde,prý bych nemohla ležet na zádech.A při abdo spíš 4 týdny pouze na zádech.Já nemám tuk jenom na bocích,ale i na zádech.tak nějak všude.
No jsem na sebe fakt zvědavá jak to vydržím.
jenom pro pobavení,manžel mi řekl že když já liposukci,tak on nové auto ,ale není to cenový nepoměr?
Mmch do postavy dvacítky mi hoooodně chybí.
mariana
ahoj a vysku mas jakou?..jsi urcite vyssi nez 170, ze?..
MarcelaM
aha,tak to chápu a myslím,že fakt budeš mít hezkou postvičku,protože zadek máš malý,To musí okolí čubrnět,jak ses hezky vytvarovala
mariana
Ahoj,teď jsem jukla na tvé fotečky...Takové modřiny známmám horší srážlivost,tedy měla jsem před lety,teď ji mám hraniční,někdy lehce pod.No a k těm fotečkám,super výsledek
takové nožky bych taky brala
mariana
Míry jsou super,já bych byla spokojená,kdybych se dostala přes zadek na 95cm,to by mi i stačilo.A jakto,že tě ničím nenapouštěli?To jsi v tom případě měla klasickou liposukci a ta se snad už ani neprovádí.Já prý i když jsem byla v CA,tak do mě roztok napouštěli,ale nez anestézie.A ten zadek ti budo ještě odsávat nebo co s tím povysem udělají?Napustit to přece nejde nebo snad nějakou plastiku?
mariana
tak to jó,kvúli EKG to bylo asi správný,jen pak je to asi o dost bolestivější,když ti tam nic nenapouští a proto i ty modřiny,protože ten roztok co se napouští ti zatahuje cévky a pak tak nekrvácíš.Tak mi to vysvětloval doktor a při LA se do roztoku dává ještě anestetikum.
mariana
Aha,podle té fotečky to právě vypadá,že néjá jdu v dubnu na"celý"zadek,to bude něco,ale předpokládám že tekutina bude
tak by to nemělo být až tak modřinové i když určitě budou.
Jo a ještě kolena
Dotaz,
teda ženský, když tady vidím ty výsledky musím se zeptat kolik cca stojí liposukce břicha?
Po druhém těhotenství už je to hrůza každý gram tuku navíc se mi usazuje na břiše a nejlepší bylo když mi moje paní doktorka prohmatávala břicho a povídá vy máte ale vypracovaný břišní svaly nemůžu vás ani zmáčknout jenže pod tím tukem nejsou vidět mám ho jak klepající se rosol a cvičení je mi naprd.
Už jsem přemýšlela i nad tímto zákrokem ale nic o něm nevím, jaká je rekonvalescence atd. prostě nic.
Děkuji za jakékoli info. Hanka
Zlatka
to je v pohodě. Aerobik to jistí. Už se moc těším, až začnu zase cvičit. Dneska jsem byla donucená k 5 min. svižnější chůzi a docela mě to skolilo. Byla jsem venku a zastihly mě kroupy. Pak jsem přišla domů a musela jsem si dát na zadek mraženou zeleninu a celý den se mnou nic není
mariana Ty jo! Ty modřiny jsou fakt echtovní ...! Ppodobný jsem měla od Kufy, ten se s tím asi taky moc nepáral
U Janečka jsem po vnitřkách zas tak hrozný neměla, u paží jsem neměla skoro žádný
Jsi krásně štíhlá, bledá závist!
Hanina
Zkus si pročíst diskusi trochu zpětně. Pár holek tu na bříšku bylo a i o cenách psaly. Ty jsou různý podle doktora.
Ahoj holky - ja sem ted nebyla u netu. No mam to tyden, oboje,ale jak pisu tak ja jsem skoro vubec neotekla,takze vidim, ze ten vysledek nic moc.Proste mi to ubral na pazich asi 3 cm a na tom brise cca 3,5 az 4 cm. Opravdu jsem sklama, hlavne z toho, ze me to dohromady stalo 39.000 a vysledek veskery zadny. Dokonce kdyz si sahnu na bricho tak tam mam furt speka a kdyz si sednu tak to vypada stejne jako pred lipo. Myslis, ze mam po nem nejak chtit opravu? Se vsadim, ze ji bude opet chtit zaplatit a to ted fakt nemam . Ono se to stejnak muze asi az po nejake dobe znovu, ze? Xjo, jsem fakt nestastna.
Jeste mam otazku: me po tydnu ty paze zacali docela bolet a zatvrdli. To je normalka? Diky
A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.